חיפוש: 
מוקד שרות לקוחות 1-700-700-637
 
לשמוע כמו שתמיד חלמת

FM במקום העבודה

FM בעבודה

מערכות FM  במקום העבודה
 
 
במקומות עבודה רבים סביבת העבודה רועשת – צלצול טלפונים, שיחות מסדרון בין עובדים, רעש מזגנים ומאווררים, שיחות טלפון של עובדים ועוד.
רעש סביבתי מקשה על התפקוד התקשורתי של אנשים עם ליקוי בשמיעה הנמנים על אנשי הצוות. הם אינם יכולים להבין בבירור את הנאמר בזמן שיחה קצרה או ארוכה עם עובדים אחרים ובזמן השתתפות בישיבות.
 
COMFORT DIGISYSTEMS הן מערכות FM  הפועלות בתשדורת דיגיטאלית המאפשרת לשומע ליהנות ממובנות דיבור אופטימאלית בסביבה רועשת. מערכות אלה מסננות את רעשי הרקע לפני שהם מגיעים למכשיר השמיעה/שתל. הדיבור משודר ישירות לאוזני השומע כשהוא מסונן מרעשי רקע ומפצה על המרחק מהדובר.
 
 
 
 
בסביבת העבודה קיימים שני סוגים של מצבי שיחה המחייבים יכולת מובנות דיבור משופרת:
  • מצבי שיחה ספונטאנית.
  • פגישות עבודה וישיבות רבות משתתפים.
מצבי שיחה ספונטאנית – לדוגמא :שיחות מסדרון בין קולגות , הן שיחות חשובות ממש כמו ישיבות מתוכננות בחדרי ישיבות. פגישות אלה מהוות אספקט משמעותי בתקשורת בין קולגות ולעיתים קרובות מהוות מקור להשראה ולמוטיבציה במקום העבודה. למצבים של שיחות אישיות ניתן להשתמש במשדר קטן ודיסקרטי (DM05) המוצמד לדש הבגד.
 
 
פגישות עבודה וישיבות רבות משתתפים - במצבים של השתתפות בישיבות רבות משתתפים, המידע מהדוברים מועבר דרך משדר מיוחד לישיבות (DC10) ישירות למקלט הנמצא על אוזנו של השומע לקוי השמיעה. 
 
משדר  Conference Microphone ) DC-10 ) הינו משדר מיוחד לישיבות ועבודה בקבוצות במקום העבודה. בכדי להינות משמיעה מיטבית יש להניח את המשדר – מיקרופון במרכז השולחן. קולות המשתתפים ישודרו באופן רם וברור למקלט המוצמד למכשיר השמיעה/שתל של השומע, ללא תלות במקום הישיבה.