חיפוש: 
מוקד שרות לקוחות 1-700-700-637
 
לשמוע כמו שתמיד חלמת
CELLION PRIMAX
CELLION - נשמע כמו מדע בדיוני

 
הכירו את מכשיר השמיעה שיאפשר לכם לשמוע 24 שעותברציפות לפחות
 
קווים לדמותו של מכשיר השמיעה Cellion Primax , המציע סוללת ליתיום נטענת ייחודית, אפשרות לשמיעה רצופה 24 שעות לפחות ושלל טכנולוגיות מתקדמות.
 
האם המפתח לשיפור איכות החיים של הסובלים מבעיות שמיעה נמצא כאן?
 
מכשיר השמיעה Cellion Primax מציע את אחת הבשורות המשמעותיות ביותר בתחום. הוא נחשב למכשיר השמיעה הראשון בעולם הכולל סוללת ליתיום נטענת המאפשרת שמיעה איכותית ורציפה במשך 24 שעות לפחות. המכשיר כולל מטען אינדוקטיבי, המבצע טעינה במעגל סגור ללא צורך בחיבור או במגעים: מרגע שמניחים את המכשירבמטען (שהוא מצדו קטן ואלגנטי) הוא נטען באופן אוטומטי. ניתן לחבר כבל USB להטענה גם באמצעות סוללת גיבוי Power Bank .
ההטענה כאן מהירה במיוחד: להטענה מלאה תגיעו תוך ארבע שעות בלבד. הטענה מינימלית של חצי שעה תאפשר שימוש רצוף של שבע שעות. במהלך תחילת ההטענה המכשיר נכבה בצורה אוטומטית, ועם ההסרה מהמטען הוא שב לפעול. בכל רגע נתון אפשר לראות את קצב ההתקדמות של הטעינה באמצעות שלוש נורות LED . יתרון נוסף הוא שבמהלך ההטענה מתבצע ייבוש לחות מהמכשיר.
 
 
מפרט טכני מתקדם:
 
היתרונות הטכנולוגיים של Cellion Primax לא מסתכמים רק באופן ההטענה שלו. המכשיר עצמו הוא קל, נוח וקומפקטי. הוא כולל סטרימר אלחוטי ואפליקציות מתוחכמות, המספקים יחדיו שליטה מלאה ודיסקרטיות. עיקרון הפעולה כאן מזכיר מערכת סטריאו מתקדמת, המעבירה את הצלילים בצורה איכותית היישר לאוזניו של האדם המשתמש במכשיר. חובבי המוזיקה ישמחו לשמוע על אופציית ה- HD Music , הכוללת תכניות שמע ייעודיות של מוזיקה, לרבות הופעות או קונצרטים, באמצעות מערכת השמע. במכשיר מערכת מיקרופונים כיוונית מתקדמת, המציעה אופציה למיקוד אלומה צרה. בדרך זו משתפרת משמעותית קליטת הדיבור המגיע מקדימה, מה שמשפר את הבנת הדיבור גם כאשר סביבת ההאזנה מאתגרת. מנגנון ה- EcoShild מציע תכנית שמע ייחודית המנטרלת הדהוד ומסייעת להבנה מיטבית של הנשמע גם בחלל בו רמת האקוסטיקה רחוקה מלהיות מושלמת.
באמצעות TwinPhone מוצעת למשתמשים שמיעה דו צדדית של שיחת טלפון גם מטלפונים רגילים. מערכת ה e2e wireless 3.0- הבלעדית לוקחת את המשימה החשובה של סנכרון והעברת מידע אקוסטי בין זוג מכשירים בזמן אמת במהירות הגבוהה פי 1000 מהדור הקודם של המכשירים.
 
 

להתייעצות עם קלינאי/ת תקשורת

קרא עוד בעלון המידע המלא

 

 

 

 


מכשירי שמיעה מהווים פתרון לחלק נכבד של בעיות השמיעה בעולם המודרני. כניסתם של מערכות שמע משוכללות ומעגלים חשמליים מורכבים מאפשרות מתן תשובה הולמת למרבית הירידות בשמיעה. לאור מחקרים ושנות ניסיון רבות אנו מאמינים במתן הגברה דו צדדית.
תפקידה של מערכת השתל היא בעצם לחקות באופן פיזיולוגי אחר פעילות האוזן האנושית. מערכת השתל מאפשרת לאנשים הסובלים מירידה משמעותית בשמיעה (ליקוי שמיעה עמוק) ליהנות מצליל עשיר ומלא.
הודות לשיטת העיבוד החדשנית והמהירה (עד 50,700 אותות לשנייה) ניתן לראשונה לשדר רמזי תדר וזמן, ולשפר תפישת דיבור על רקע רעש. יתרה מכך, בזכות טכנולוגיות חדשניות אלה ההנאה משמיעת מוזיקה מועצמת.
 

מדטכניקה אורתופון הינה היבואן הבלעדי של שתי החברות המובילות בעולם בכל הקשור לציוד אודיומטרי. מכשירי הבדיקה וההערכה האלו משמשים כציוד סטנדרטי בכל בתי החולים ומרפאות קופות החולים ברחבי הארץ.

אנו חשופים פעמים רבות במהלך היום למצבים בהם קיים רעש סביבתי רב  בכיתות הלימוד בבית הספר, באוניברסיטה, במסעדות, בקניון, בעבודה ואפילו במהלך אירוח בבית. במצבים אלה מכשירי שמיעה אינם מספיקים ונדרשת תוספת של אביזרי עזר לשמיעה. הפתרון היחיד המספק הבנת הדיבור טובה במצבי רעש רקע הינו אביזר המעביר את קולו של הדובר ישירות לאוזנו של השומע ובכך מנטרל את השפעת המרחק והרעש הסביבתי.

חוקרים בתחום האודיולוגיה מעריכים כי 17% מאוכלוסיית העולם שומעים צלילים אשר אינם קיימים במציאות. אנשים אלו סובלים ממצב הנקרא  טיניטוס, או טינטון (צילצולים או ציפצופים באוזניים, רעש בראש שמקורו פנימי). טיניטוס כרוני מתחיל בצליל טורדני וחזרתי באוזן, שמקורו עשוי לנבוע ממגוון גורמים.
אביזרי עזר לשמיעה נועדו להגביר את מקור הקול ולהתאים את עוצמתו לאדם לקוי שמיעה. הם מאפשרים למשתמש לקלוט צלילי סביבה משמעותיים כמו פעמון הדלת או צלצול הטלפון, להאזין לטלוויזיה ולשוחח בטלפון. ניתן להשתמש באביזרי העזר באופן עצמאי או כתוספת למכשירי השמיעה.