חיפוש: 
מוקד שרות לקוחות 1-700-700-637
 
לשמוע כמו שתמיד חלמת
תפתחו את האוזניים - RONDO

קומפקטי וללא חוטים
כי MED-EL חושבים אחרת...


מדטכניקה אורתופון שמחה להציג

את הדור הבא בעולם שתלי השבלול - RONDOאחרי שכבר חשבנו שראינו הכל בתחום שיקום השמיעה, מתברר שעדיין אפשר להפתיע. חברת MED-EL המובילה בתחום פיתוח שתלי שמיעה ושבלול, השיקה לאחרונה את ה-RONDO - מעבד חדש לשתל שבלול. מעבד זה מהווה פריצת דרך טכנולוגית, שכן הוא המעבד היחיד בעולם הכולל יחידה אינטגראלית אחת בלבד ואינו מצריך שימוש בבית סוללה חיצוני או בכבלים כנהוג במעבדי שתל אחרים.

לחברת MED-EL מסורת ארוכת שנים של פיתוחים טכנולוגיים בתחום שתלי השמיעה והשבלול המבוססים על ממצאי מחקרים מדעיים. מיקוד משאבי החברה במחקר ובפיתוח הביא לתוצאות מרשימות במהלך השנים ולמגוון רחב של מוצרים המאפשרים מתן פיתרון ייחודי לכל מטופל הזקוק לשתל שמיעה או לשתל שבלול.

הקול ביחידה אחת


ה-RONDO הינו חלק ממערכת שתל השבלול MAESTRO המיועדת לתינוקות, ילדים ומבוגרים הסובלים מליקוי שמיעה עצבי חמור עד עמוק ואשר אינם מפיקים תועלת ממכשירי שמיעה קונבנציונאליים. המערכת כוללת את שתל השבלול CONCERTO המוחדר בניתוח לשבלול הנמצא באוזן את מעבד הדיבור החיצוני RONDO הנצמד אל הראש מאוחרי האוזן בעזרת מגנט.

מעבד ה-RONDO החדשני הינו היחיד בעולם מסוגו ומשלב ביחידה אחת עיבוד צליל מיטבי תוך שמירה על נוחות שימוש מירבית. מעבד זה מאפשר הבנת מילים מצויינת בסיטואציות תקשורתיות שונות, צליל איכותי וברור והנאה מושלמת בשמיעת מוזיקה.

 


מעבד ה-RONDO כולל את יחידת הבקרה ובית הסוללה ולפיכך אין צורך בשימוש בחלקים חיצוניים נוספים או בכבלים, דבר המאפשר דיסקרטיות מירבית, מהווה יתרון אסתטי עצום ומונע סרבול.

המעבד מוצמד בקלות אל הראש מאחורי האוזן, נחבא בשיער, ומאפשר גם שימוש נוח עם משקפי קריאה או משקפי שמש. חברת MED-EL לא ויתרה גם על הסטייל ויצרה את ה-RONDO בארבעה צבעים המתאימים גם לצבעי שיער שונים : אפור כהה, אפור בהיר, חום, קרם. ואם כל זה לא מספיק, המעבד קל משקל, 18.5 גרם בלבד כולל מגנט סטנדרטי וסוללות. תלמידים, סטודנטים ומבוגרים, בכיתה, בהרצאה או בתיאטרון יכולים לחבר את ה- RONDO למערכות אלחוטיות שונות כגון מערכות FM . יחידת הסוללות של ה- RONDO מאפשרת שימוש רצוף עד 5 ימים והשלט הרחוק הקטן והאלגנטי המצורף למערכת, מאפשר שינוי דיסקרטי של פעולת המעבד מבלי להפריע לרציפות השמיעה.
חברת מדטכניקה אורתופון, היבואנית הבלעדית של שתלי השמיעה והשבלול מתוצרת MED-EL, קיימה לאחרונה כנס השקה של ה -RONDO. בכנס השתתפו נציגי MED-EL, קלינאי תקשורת ורופאי אא"ג מהמובילים בארץ בתחומם. לרגל השקת מעבד ה-RONDO החדש הכריזה מדטכניקה אורתופון בשיתוף עם MED-EL על מבצע מיוחד - מושתלים חדשים אשר יעברו את ההשתלה עד סוף דצמבר 2013 יקבלו בנוסף למעבד OPUS 2 גם את מעבד הדיבור החדש RONDO.    

לקריאה נוספת

אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם

1-700-700-637

 

 

 


מכשירי שמיעה מהווים פתרון לחלק נכבד של בעיות השמיעה בעולם המודרני. כניסתם של מערכות שמע משוכללות ומעגלים חשמליים מורכבים מאפשרות מתן תשובה הולמת למרבית הירידות בשמיעה. לאור מחקרים ושנות ניסיון רבות אנו מאמינים במתן הגברה דו צדדית.
תפקידה של מערכת השתל היא בעצם לחקות באופן פיזיולוגי אחר פעילות האוזן האנושית. מערכת השתל מאפשרת לאנשים הסובלים מירידה משמעותית בשמיעה (ליקוי שמיעה עמוק) ליהנות מצליל עשיר ומלא.
הודות לשיטת העיבוד החדשנית והמהירה (עד 50,700 אותות לשנייה) ניתן לראשונה לשדר רמזי תדר וזמן, ולשפר תפישת דיבור על רקע רעש. יתרה מכך, בזכות טכנולוגיות חדשניות אלה ההנאה משמיעת מוזיקה מועצמת.
 

מדטכניקה אורתופון הינה היבואן הבלעדי של שתי החברות המובילות בעולם בכל הקשור לציוד אודיומטרי. מכשירי הבדיקה וההערכה האלו משמשים כציוד סטנדרטי בכל בתי החולים ומרפאות קופות החולים ברחבי הארץ.

אנו חשופים פעמים רבות במהלך היום למצבים בהם קיים רעש סביבתי רב  בכיתות הלימוד בבית הספר, באוניברסיטה, במסעדות, בקניון, בעבודה ואפילו במהלך אירוח בבית. במצבים אלה מכשירי שמיעה אינם מספיקים ונדרשת תוספת של אביזרי עזר לשמיעה. הפתרון היחיד המספק הבנת הדיבור טובה במצבי רעש רקע הינו אביזר המעביר את קולו של הדובר ישירות לאוזנו של השומע ובכך מנטרל את השפעת המרחק והרעש הסביבתי.

חוקרים בתחום האודיולוגיה מעריכים כי 17% מאוכלוסיית העולם שומעים צלילים אשר אינם קיימים במציאות. אנשים אלו סובלים ממצב הנקרא  טיניטוס, או טינטון (צילצולים או ציפצופים באוזניים, רעש בראש שמקורו פנימי). טיניטוס כרוני מתחיל בצליל טורדני וחזרתי באוזן, שמקורו עשוי לנבוע ממגוון גורמים.
אביזרי עזר לשמיעה נועדו להגביר את מקור הקול ולהתאים את עוצמתו לאדם לקוי שמיעה. הם מאפשרים למשתמש לקלוט צלילי סביבה משמעותיים כמו פעמון הדלת או צלצול הטלפון, להאזין לטלוויזיה ולשוחח בטלפון. ניתן להשתמש באביזרי העזר באופן עצמאי או כתוספת למכשירי השמיעה.