חיפוש: 
מוקד שרות לקוחות 1-700-700-637
 
לשמוע כמו שתמיד חלמת

הפילוסופיה של MED-EL

חזון שמתממש !


 

הפילוסופיה של חברת

 

 

 

Geoffrey Ball הוא הממציא של טכנולוגית ה-VSB . הוא עצמו מושתל בשתי האוזניים וכיום עומד בראש הצוות המוביל את הפיתוחים הבאים של העזר . משנת 1996, שתל השמיעה (Vibrant Sound Bridge (VSB הוא מערכת שתל האוזן התיכונה המוצלחת ביותר הקיימת. בלב הפילוסופיה של חברת MED-EL עומדת השאיפה לשמר את שרידי יכולת השמיעה הטבעית, תוך שיקום יכולת השמיעה הפגועה. השתלת מערכת שתל השמיעה אינה פוגעת ביכולת הטבעית של איבר השמיעה בשום אופן, ושרידי השמיעה נשמרים במלואם.  

 

מערכת שתל השמיעה "ויברנט סאונד-ברידג'"  (VSB) היא מערכת שמיעה מושתלת למחצה. החלק הפנימי של המערכת מושתל מתחת לעור באזור שמעל ומאחורי האוזן. התהליך אורך בדרך כלל שעה עד שעתיים, ומבוצע תחת הרדמה כללית. הפעלת המעבד מתבצעת כשישה עד שמונה שבועות לאחר ההשתלה. מרגע זה, ניתן ליהנות מיתרונות השמיעה המצוינת שמאפשר שתל השמיעה ויברנט סאונדברידג'.

 

שתל השמיעה מהווה אלטרנטיבה למכשירי שמיעה קונבנציונלים או למכשירי העברת עצם (BONE). הוא מיועד לאנשים שאינם יכולים להשתמש במכשירי שמיעה (למשל מסיבות רפואיות), או עבור אנשים שאינם מפיקים מספיק תועלת מהמכשירים. הוא מיועד לאנשים עם ירידות שמיעה עצביות (Sensory Neural), הולכתיות (Conductive) או מעורבות (Mixed Hearing Loss) . הוא מתאים לירידות שמיעה בדרגה קלה עד חמורה.  

 

הדור החדש של שתל השמיעה (Vibrant Sound Bridge (VSB משלב תכונות משופרות עם טכנולוגיה אמינה מוכחת, שיתרונותיה הם:

  • איכות צליל טבעית במיוחד.
  • הבנת דיבור משופרת, במיוחד בסביבות רועשות.
  • נוחות מקסימלית בהרכבה ובשימוש.

 

כמה עובדות חשובות:

  • מערכת ה-VSB הושתלה לראשונה כבר בשנת 1996 .
  • אישור ה-FDA התקבל בשנת 2000. ומאז אלפים רבים של אנשים הושתלו במערכת זו ברחבי העולם. וגם בישראל.
  • האינדיקציות והקריטריונים להשתלת מערכת זו עברו שינויים רבים לאורך השנים בו היא קיימת.
  • היום ידועה הטכנולוגיה של השתלת שתל שמיעה VSB בשם ויברו-פלסטי  (VIBROPLASTY).המתייחס לטיפול בירידה בשמיעה באמצעות הרעדה, גרייה בתנודות (גרייה ויברטורית)  בתוך האוזן התיכונה.   הגרייה יכולה להתבצע במקומות שונים בתוך האוזן התיכונה בהתאם למצבים שונים.