חיפוש: 
מוקד שרות לקוחות 1-700-700-637
 
לשמוע כמו שתמיד חלמת

פרופיל חברה

אודות מדטכניקה אורתופון

 
 
מדטכניקה אורתופון פועלת זה עשרות בשנים במטרה להעניק שירותי שיקום שמיעה מתקדמים למגוון לקוחותיה. הצוות המקצועי בעל ניסיון רב מונה מעל ל-100 עובדים ובהם רופאים, קלינאי תקשורת, אנשי שיווק ומכירות וטכנאי מעבדה אשר הוסמכו בארץ ומחו"ל. בעזרת טכנולוגיות השמיעה החדשניות בעולם מדטכניקה אורתופון פותחת עולמות חדשים של תקשורת עבור עשרות אלפי אנשים: תינוקות, ילדים ומבוגרים. 
 
מדטכניקה אורתופון הינה חלק מקבוצת Amplifon ולוקחת חלק אינטגרלי ממערך המחקר והפיתוח (R&D) של חברת SIEMENS העולמית.
אנו מקצים חלק מהמשאבים העומדים לרשותנו לפיתוח מכשירי שמיעה, שתלים ואביזרי עזר לטובת אוכלוסיית לקויי השמיעה.
 
סניפים בפריסה ארצית
לאורך השנים צמחה החברה והקימה עשרות מכוני שמיעה ברחבי הארץ, המאפשרים לצוות להיות קשוב לצרכים הייחודיים של כל לקוח ולהעניק לו שירות איכותי ומענה מושלם באמצעות התאמת פתרונות שמע מיטביים. למדטכניקה אורתופון שיתופי פעולה ארוכי טווח עם המוסדות והארגונים הגדולים בישראל– בהם בתי חולים, מפעלים, צה"ל משרד הביטחון וכל קופות החולים.
 
ייצוג של המומחים העולמיים בשיקום שמיעה
מדטכניקה אורתופון מעמידה לשירות לקוחותיה את טכנולוגיות השמיעה המתקדמות בעולם. היא מייצגת את החברות המובילות בתחומי שיקום השמיעה: מכשירי-שמיעה, אטמים, אביזרי-עזר, שתלי שמיעה ושבלול וציוד אודיומטרי. כל המכשירים שמשווקת החברה נושאים תו תקן כנדרש ומותאמים באופן שוטף בקופות החולים, בתי החולים, מוסדות הציבור והאוניברסיטאות בכל רחבי הארץ.
 

 
 
       
לנוחותכם,
הסדרים עם כל קופות החולים מכוני השמיעה של הרשת נמצאים בהסדר תשלומים עם כל קופות החולים, משרד הביטחון, ביטוח לאומי ומשרדי הרווחה והאוצר. כיום, ניתן לרכוש מכשירי שמיעה ואביזרי עזר ישירות בסניפי הרשת וליהנות ממגוון ההנחות וההחזרים הכספיים המיוחדים על פי סל הבריאות המעודכן והזכאות בקופה. חשוב לציין כי החזרים אלו ניתנים במקום, במעמד הרכישה.
 
מאות שנים של נסיון מצטבר
בחטיבה האודיולוגית של מדטכניקה-אורתופון פועל צוות מקצועי המונה עשרות קלינאי תקשורת ומשקמי שמיעה בעלי ניסיון מקצועי רב. החטיבה האודיולוגית אחראית על מתן יעוץ ושירות מקצועי במגוון תחומים הכוללים: מכשירי שמיעה, שתלי שמיעה ושבלול, אביזרי עזר, מערכות אלחוטיות והנגשה.
 
 
לקוחות החברה
בין הלקוחות המוסדיים של מדטכניקה אורתופון ניתן למצוא כמה מהארגונים הגדולים בישראל, ביניהם: שירותי בריאות כללית, מכבי שירותי בריאות, קופ"ח לאומית, קופ"ח מאוחדת, משרד הביטחון, צה"ל, חברת החשמל, מיח"א, שמע, שמע קולינו, שמעיה, בי"ח תל-השומר, בי"ח סורוקה, בי"ח בני-ציון, בי"ח בלינסון, המרכז הרפואי שניידר, ארגון "בקול", AV ישראל, אינטל, קוקה קולה, כיתן, נייר חדרה, קרלסברג, רפא"ל ועוד.
 
נשמח לעמוד גם לשירותך!