חיפוש: 
מוקד שרות לקוחות 1-700-700-637
 
לשמוע כמו שתמיד חלמת
BONE BRIDGE
 
 
המענה החדשני לבעיות שמיעה באוזן התיכונה, כבר כאן
 
 
שתל אוזן תיכונה מהפכני מדגם BONE BRIDGE אשר פותח במעבדות חברת שתלי השמיעה והשבלול הבין לאומית MED-EL, נוסה בהצלחה רבה באירופה.  ההשתלות בוצעו לראשונה על ידי פרופ' שפרינצל מאוניברסיטת אינסברוק והמטופלים מדווחים על הנאה משמיעה איכותית ללא פשרות.
 
השתל החדש מיועד לילדים ולמבוגרים אשר חווים דלקות אוזניים חוזרות או הסובלים מבעיות במבנה האוזן ומניתוחים חוזרים שכשלו וכתוצאה מכך נפגעה שמיעתם, והם אינם יכולים ליהנות ממכשירי שמיעה רגילים.
 
 
מערכת השתל בנויה מחלק פנימי המושתל מתחת לעור וממעבד חיצוני המוצמד, באופן ניסתר, באמצעות מגנט מאחורי האוזן. המערכת כולה פועלת בטכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת, מעניקה שמיעה איכותית והיא בעלת מראה אסטטי. המעבד נצמד בעדינות למגנט, קל לתפעול, מתאים לתנאי האקלים בארץ ומשאיר את העור חלק ושלם.
 
שתל הולכת העצם האקטיבי הראשון בעולם!
 
השתל הייחודי BB פועל בטכנולוגיה ייחודית של הולכה אקטיבית, כלומר התנועה המכאנית המרעידה את עצמות הגולגולת הינה פנימית ולא חיצונית. בכך ניצול האנרגיה הינו מרבי ואיכות השמיעה עולה.
 
מעבד השמיעה AMADE מצטיין בעיצוב חדשני ובטכנולוגיה מתקדמת
 
 
מעבד השמיעה AMADE מצטיין בעיצוב חדשני ומיוחד, במגוון צבעים ובגודל קטן לשמירה על דיסקרטיות. בנוסף לטכנולוגיה המתקדמת המערכת פשוטה וקלה לתפעול, יעילה אנרגטית ומאפשרת שימוש בסוללה אחת במשך 5-7 ימים. המעבד כולל מנגנונים משוכללים לשמיעה איכותית גם במצבי האזנה קשים להפחתת רעשי רקע והדגשת קולות הדיבור .
 
 
תורמת לשפור האסתטיקה והדיסקרטיות
חברת MED-EL מובילה בעולם לא רק בטכנולוגיה ובאיכות אלא גם בעיצוב חדשני, ועל כן אין זה מפתיע שהם היו הראשונים בעולם שהשיקו שתל בהולכת עצם עם הצמדה מגנטית בין חלקו הפנימי של השתל למעבד השמיעה החיצוני  AMADE. ההצמדה המגנטית מפחיתה את הסיכון לזיהומים ומשפרת את האסתטיקה ונוחות השימוש.